2. Förfarande
Förfarande
Titel: El- och belysningsmaterial 2026
Beskrivning: Upphandlingen avser el- och belysningsmaterial till kommunens verksamheter.
Intern identifierare: SBN-2026-111
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 31500000 Belysningsarmatur och elektriska lampor
Ytterligare klassificering (cpv): 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning, 31520000 Lampor och belysningsarmatur, 31527200 Utomhusbelysning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: El- och belysningsmaterial 2026