345813-2016 - PlaneringSverige-Ludvika: Installation av styr- och reglersystem
Förhandsmeddelande
Byggentreprenader
Direktiv 2004/18/EG
II.1.
Den upphandlande myndighetens benämning på upphandlingen
Nyproduktion av skola i Marnäs – Styr, regler och övervakning.
II.2.
Typ av upphandling och plats för byggentreprenad
Huvudplats för byggentreprenad: Ludvika.
SE312 Dalarnas län