2. Förfarande
Förfarande
Titel: Sintering Furnace
Beskrivning: Procurement of a high-temperature sintering furnace to a new research infrastructure at the Department of Industrial and Materials science at Chalmers University of technology.
Intern identifierare: C 2024-0381
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 42300000 Industri- eller laboratorieugnar och förbränningsugnar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Sintering furnace