2. Förfarande
Förfarande
Titel: Natriumhydroxid (natronlut) 25% och 32%
Beskrivning: Ramavtalet omfattar löpande leveranser av natriumhydroxid (natronlut) 25% och 32% till beställarens avlopp- och dricksvattenanläggningar i Sotenäs och Uddevalla.
Intern identifierare: 2026/110
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
Ytterligare klassificering (cpv): 24311520 Natriumhydroxid
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000