345919-2016 - ÄndringSverige-Sala: Kläder, skor, väskor och tillbehör
Sala kommun, Box 304, Att: Linda Malta, Sala 733 25, Sverige. E-post: linda.malta@sala.se
Varor
(Tillägg till Europeiska unionens officiella tidning, 25.8.2016, 2016/S 163-294202)
Angående:
CPV:18000000 Kläder, skor, väskor och tillbehör, 18100000 Yrkeskläder, särskilda arbetskläder och tillbehör, 18800000 Skodon
Kläder, skor, väskor och tillbehör