2. Förfarande
Förfarande
Titel: Depåcontainer
Beskrivning: Depåcontainer
Intern identifierare: 23/3
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 44613000 Stora containrar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000