345970-2021 - ResultatSverige-Helsingborg: Lunchkuponger
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Matkort för skollunch
Referensnummer: SFF 1/2021
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
30199770 Lunchkuponger
II.1.4.
Kort beskrivning
Ramavtal för matkort till gymnasieelever.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen