Norrköpings kommun inbjuder Er att lämna anbud på upphandling omfattande flytt-, städtjänster, transport och magasinering. Anbud ska lämnas i enlighet med de villkor som framgår av upphandlingsdokumenten. Anbudsgivning, bevakning av nuvarande inklusive kommande upphandlingar och avtal är en kostnadsfri tjänst via kommunens upphandlingsverktyg www.e-avrop.com
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 60000000 Transporter (utom avfallstransport), 63120000 Lagring och magasinering, 90900000 Städning och renhållning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Se upphandlingsdokumenten.