346136-2024 - Konkurrensutsättning
Norge, Sverige – Polisutrustning – Breaching Tools
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelBreaching Tools
BeskrivningThe procurement shall cover the contracting authority ́s need for breaching tools and it is divided into the following sub areas: Manual breaching tools, hydraulic breaking tools and breachKing doors. See the tender documentation in general for further information.
Intern identifierare23/93860
Typ av förfarandeÖppet
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 35200000 Polisutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 43311000 Pålkranar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
Intern identifierare1