2. Förfarande
Förfarande
Titel: Säkerhetsentreprenad Helix
Beskrivning: Totalentreprenad enligt ABT 06 avseende förberedande och provisoriska säkerhetsinstallationer för Helix Etapp 2. Mer information framgår av dokument ansökningsinbjudan och övriga bifogade handlingar.
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Byggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45400000 Färdigställande byggnadsarbeten
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:99687:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 35121300 Säkerhetsinstallationer