2. Förfarande
Förfarande
Titel: Parkeringsövervakning inom Svalövs kommun
Beskrivning: Parkeringsövervakning av allmän plats inom Svalövs kommun
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 63712400 Parkeringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:132220:Lot:1