346200-2021 - ResultatSverige-Kungsbacka: Sopmaskiner med suganordning
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Sopmaskin
Referensnummer: 21/47
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
34144431 Sopmaskiner med suganordning
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandlingen avser köp av en (1) sopmaskin, med option på ytterligare en (1) sopmaskin.
Båda fordonen ska vara identiska och fabriksnya.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen