2. Förfarande
Förfarande
Titel: Röjning (Skogsvård, Dalarnas län)
Beskrivning: Röjning (skogsvård)
Intern identifierare: 2650/2024
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 77000000 Jordbruks-, skogsbruks-, trädgårds-, vattenbruks- och biodlingstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Malldokument ALOS - Inbjudan 2-steg (1)