Anbud eller anbudsansökningar ska skickas till ovannämnda adress
För elektronisk kommunikation behövs verktyg och anordningar som inte är allmänt tillgängliga. Obegränsad, fullständig och direkt tillgång till dessa verktyg och anordningar kan kostnadsfritt erhållas via: https://www.kommersannons.se/stockholm/Account/CreateAccount.aspx
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Jordbrukstraktor till Zinkensdamms IP
Referensnummer: Dnr 2.3.1/2022/807
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod 16700000 Traktorer
II.1.4.
Kort beskrivning
Idrottsförvaltningen är i behov av en traktor till idrottsplatser öst Zinkensdamms IP enligt upphandlingsdokumentet med bilagor
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 1 500 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 16700000 Traktorer
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen