See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: Produktionsteknik Malmöfestivalen 2025 Ljud, ljus och bild till Manegen & Malmöscenen
Beskrivning: Ljud, ljus och bild till malmöfestivalen
Intern identifierare: TN-2025-327
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 79952000 Evenemang
Ytterligare klassificering (cpv): 32342400 Ljudanordningar, 32342410 Ljudutrustning, 92370000 Ljudteknikertjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Utvärdering lägsta pris
Intern identifierare: 1652513
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Produktionsteknik med tillhörande tjänster till fastighets- och gatukontoret (1)
Beskrivning: Ljud, ljus och bild malmöfestivalen
Intern identifierare: 1653452