346300-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Anläggningsarbete – Heden IP byte konstgräs
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Byggentreprenader
2. Förfarande
Förfarande
TitelHeden IP byte konstgräs
BeskrivningProjektet omfattar rivning samt nyinstallation av 1 st konstgräsplan.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artByggentreprenader
Huvudklassificering (cpv): 45000000 Anläggningsarbete
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareHeden IP byte konstgräs