346320-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – System- och stödtjänster – Drift-och underhållssystem
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelDrift-och underhållssystem
BeskrivningUpphandling omfattar ett modernt Drift- och underhållssystem för anläggning
Intern identifierare2026/46
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 72250000 System- och stödtjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem, 72210000 Programmering av programpaket, 72260000 Programrelaterade tjänster, 72268000 Tillhandahållande av programvara
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareDrift-och underhållssystem