346327-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Industrimaskiner – Laboratory Roll-to-Roll Calender for Battery Electrode Densification
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelLaboratory Roll-to-Roll Calender for Battery Electrode Densification
BeskrivningRISE is investing in a laboratory roll-to-roll calender for battery electrode fabrication. This investment is a part of a bigger investment of a pouch cell line for laboratory battery prototyping.
Intern identifierare26/45
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 42000000 Industrimaskiner
Ytterligare klassificering (cpv): 42900000 Diverse allmänna maskiner och specialmaskiner, 42990000 Diverse specialmaskiner
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000