346348-2016 - PlaneringSverige-Stockholm: Rekryteringstjänster
Förhandsmeddelande
Tjänster
Direktiv 2004/18/EG
II.1.
Den upphandlande myndighetens benämning på upphandlingen
16/125: Upphandling av rekryteringstjänster.
II.2.
Typ av upphandling och plats för leverans eller utförande
Tjänstekategori: nr 22: Rekrytering och urval av personal
Sverige. Observera att upphandlingen kan avse rekryteringstjänster inom hela Norden.
Nuts-kod SE Sverige