346364-2025 - Resultat
Sverige – Hälso- och sjukvård samt socialvård – Neuropsykiatriska utredningar barn
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelNeuropsykiatriska utredningar barn
BeskrivningNeuropsykiatriska utredningar för barn upp till 17 år.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Förfarandets viktigaste känneteckenÖppet förfarande
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:101056:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 85121270 Psykiatrisk eller psykologisk vård