346383-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Avfallstransport – Containertransporter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelContainertransporter
BeskrivningTransport av container från Holmby återvinningscentral i Sunne till behandlingsanläggningar.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 90512000 Avfallstransport
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:131441:Lot:1