2. Förfarande
Förfarande
Titel: Neuropsykiatriska utredningar, barn
Beskrivning: Neuropsykiatriska utredningar för barn upp till 17 år.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Förfarandets viktigaste kännetecken: Öppet förfarande
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 85000000 Hälso- och sjukvård samt socialvård
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:89021:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 85121270 Psykiatrisk eller psykologisk vård
Optioner:
Beskrivning av alternativen: Förlängningsoption