346485-2020 - ResultatSverige-Örebro: Peruker
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Utprovning av peruker
Referensnummer: 19RS3634
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
33711630 Peruker
II.1.4.
Kort beskrivning
Denna upphandling omfattar leverans inklusive utprovning, inklippning och leverans av hårersättningar som peruker, toupéer, ögonbryn och lösögonfransar på ordination.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
98321000 Hårfrisering
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen