346513-2026 - Resultat
Sverige – Järnvägsmateriel – Reservdelar till kontaktledningsskena
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelReservdelar till kontaktledningsskena
BeskrivningUpphandling avseende reservdelar till kontaktledningsskena.
Intern identifierareKOM-420328
Typ av förfarandeFörhandlat förfarande utan föregående meddelande om upphandling
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 34940000 Järnvägsmateriel
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareReservdelar till kontaktledningsskena