346528-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Miljötekniska konsulttjänster – Vatten- och fiskevårdskonsulter
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelVatten- och fiskevårdskonsulter
BeskrivningUppdraget omfattar konsulttjänster inom vatten- och fiskevård.
Intern identifierare24/16
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 71313000 Miljötekniska konsulttjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelKrav