See the notice on TED website
2. Förfarande
Förfarande
Titel: NDS T-327-1 Hyra av eldrivna lastbilar och arbetsmaskiner-prisförfrågan 2024-12
Beskrivning: Den här upphandlingen avser en förnyad konkurrensutsättning av ramavtalet: NDS T-327 Hyra av eldrivna lastbilar och arbetsmaskiner
Typ av förfarande: Selektivt
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 60181000 Uthyrning av lastbilar med förare
Ytterligare klassificering (cpv): 60182000 Uthyrning av industriella fordon med förare
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: NDS T-327-1 Hyra av eldrivna lastbilar och arbetsmaskiner-prisförfrågan 2024-12