2. Förfarande
Förfarande
Titel: Schema och bemanningsystem
Beskrivning: Upphandling av Schema och bemanningssystem, vänligen se upphandlingsunderlag.
Intern identifierare: Dnr 2026-224
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 72000000 IT-tjänster: konsultverksamhet, programvaruutveckling, Internet och stöd
Ytterligare klassificering (cpv): 72212332 Programvaruutvecklingstjänster för schemaläggning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000