2. Förfarande
Förfarande
Titel: Programövergripande projektledare strategisk planering inom program Ostlänken
Beskrivning: Programövergripande projektledare strategisk planering inom program Ostlänken
Intern identifierare: KOM-420764
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 71000000 Arkitekt-, bygg-, ingenjörs- och besiktningstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 71541000 Byggteknisk projektledning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Programövergripande projektledare strategisk planering inom program Ostlänken