346677-2022 - ResultatSverige-Vankiva: Diverse allmänna maskiner och specialmaskiner
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Upphandling larvgående kross
Referensnummer: HMAB 2022/91
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
42900000 Diverse allmänna maskiner och specialmaskiner
II.1.4.
Kort beskrivning
Inköp av larvgående kross, samt inbyte av begagnad kross
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
34310000 Maskiner och maskindelar, 42900000 Diverse allmänna maskiner och specialmaskiner, 43500000 Bandburna fordon
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen