2. Förfarande
Förfarande
Titel: Ramavtal Skadedjursbekämpning
Beskrivning: Ramavtal med en leverantör för skadedjursbekämpning, som kan genomföras i olika typer av miljöer inom hela landet och även i en miljö där det råder högt ställda krav på säkerhet.
Intern identifierare: KOM-420231
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 90922000 Bekämpning av skadedjur och skadeinsekter
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Ramavtal Skadedjursbekämpning