346784-2024 - Konkurrensutsättning
Sverige – Reklam och marknadsföring – Upphandling av uppdragsavtal avseende reklamytor Övriga stationer inom kollektivtrafiken Region Stockholm
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelUpphandling av uppdragsavtal avseende reklamytor Övriga stationer inom kollektivtrafiken Region Stockholm
BeskrivningUpphandling av entreprenör för att tillhandahålla reklam på övriga stationer.
Intern identifierareTN 2023-0983
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 79340000 Reklam och marknadsföring
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000
TitelGenerell del