346786-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Sportartiklar och -utrustning – Gymnastik, idrott- och fritidsutrustning
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelGymnastik, idrott- och fritidsutrustning
BeskrivningUtrustning för gymnastik, idrott- och fritidsaktiviteter för kommunens verksamheter.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 37400000 Sportartiklar och -utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103126:Lot:1
Ytterligare klassificering (cpv): 37420000 Gymnastikutrustning, 37442000 Vikt- och styrketräningsutrustning, 37450000 Utrustning för sporter på plan eller bana