346831-2026 - Konkurrensutsättning
Sverige – Finans- och försäkringstjänster – Finansiell fordonsleasing 2026
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem - Meddelande om ändring
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelFinansiell fordonsleasing 2026
BeskrivningSkellefteå kommun genomför en upphandling på Finansiell fordonsleasing. Upphandling omfattas både av Skellefteå kommun, Skellefteå Museum, Skellefteåbostäder och Skellefteå industrihus samt Norsjö kommun.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 66000000 Finans- och försäkringstjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:125408:Lot:1