346873-2017 - ResultatSverige-Uppsala: Forskningssimulatorer, testsimulatorer och simulatorer för vetenskapligt bruk
Meddelande om tilldelning av kontrakt
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Vätskekromatografi (UHPLC-QQQ).
Referensnummer: UH-2016-108
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
38970000 Forskningssimulatorer, testsimulatorer och simulatorer för vetenskapligt bruk
II.1.4.
Kort beskrivning
Beskrivning från anbudsinbjudan.
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
38970000 Forskningssimulatorer, testsimulatorer och simulatorer för vetenskapligt bruk, 38522000 Kromatografisk skanner
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen