346879-2022 - ÄndringSverige-Jönköping: Servrar
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Produkter för server och lagring
Referensnummer: RJL 2022/732
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
48820000 Servrar
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling avser ett ramavtal av produkter för lagring samt servrar. Även tillkommande tjänster och tillbehör till ovan angivna produkter.