2. Förfarande
Förfarande
Titel: Funktion för samtalshantering
Beskrivning: Upphandling av leverantör som kommer utgöra Köparens partner och återförsäljare avseende Aurora teleQs olika kommunikationstjänster för patientkontakt. Leverantören ska ha förmåga, erfarenhet och kompetens att tillhandahålla och återförsälja nämnda tjänster.
Intern identifierare: RJL 2023/3935
Typ av förfarande: Förhandlat förfarande med föregående meddelande om upphandling/under konkurrens
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 64214200 Telefonväxeltjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 32546100 Digitala telefonväxlar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Utv