2. Förfarande
Förfarande
Titel: Avtal gällande mat- och restavfallskärl, Gästrike återvinnare
Beskrivning: Gästrike återvinnare upphandlar avfallskärl för mat- och restavfall.
Intern identifierare: 15603
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 39224340 Soptunnor
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: Avtal gällande mat- och restavfallskärl, Gästrike återvinnare