346909-2017 - ÄndringSverige-Sandviken: Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering
Rättelse
Varor
Rättslig grund:
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Köksutrustning.
Referensnummer: KS2017/432
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
39220000 Köksutrustning, hushållsartiklar och materiel för catering
II.1.4.
Kort beskrivning
Upphandling av köksutrustning.