2. Förfarande
Förfarande
Titel: Fysioterapimaterial- och träningsredskap 2026-170
Beskrivning: Upphandling av fysioterapimaterial och träningsredskap
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 37440000 Träningsutrustning
Ytterligare klassificering (cpv): 37441000 Utrustning för aerobisk träning, 37441300 Träningscyklar, 37441600 Studsmattor för träning, 37441700 Träningsbollar, 37442000 Vikt- och styrketräningsutrustning, 37442300 Muskelträningsmaskiner för under- och överkroppen, 37442500 Träningsvikter, 37442800 Träningsband och -slangar, 37442810 Träningsband, 37442820 Träningsslangar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001