2. Förfarande
Förfarande
Titel: Mass Spectrometer Trippelkvadrupol (LC-MS/MS)
Beskrivning: This procurement covers Mass Spectrometer Trippelkvadrupol, as specified in the RFT.
Intern identifierare: EUI 25 066
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 38000000 Laboratorieutrustning, optisk utrustning och precisionsutrustning (exkl. glas)
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000