3470-2019 - KonkurrensutsättningSverige-Malmö: Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning
Meddelande om upphandling
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Service, reparation och underhåll av maskiner och truckar
Referensnummer: 430/18
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
50100000 Reparation, underhåll och tillhörande tjänster för fordon och liknande utrustning
II.1.4.
Kort beskrivning
Köp av service, reparation och underhållsarbeten av maskiner samt därmed sammanhängande servicearbeten
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
42415200 Truckar, 50000000 Reparation och underhåll, 50530000 Reparation och underhåll av maskiner, 50800000 Diverse reparationer och underhåll
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen