347018-2025 - Resultat
Sverige – Programvara och informationssystem – Virtual production and associated accessories for tv-production 2025
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelVirtual production and associated accessories for tv-production 2025
BeskrivningVirtual production and associated accessories for tv-production 2025Tidigare (Camera tracking system for TV production)
Intern identifierare202509
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 48000000 Programvara och informationssystem
Ytterligare klassificering (cpv): 31000000 Elektriska maskiner, apparater och förbrukningsvaror samt elektrisk utrustning; belysning, 32000000 Radio-, televisions-, kommuniktions- och telekommunikationsutrustning samt tillhörande utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000