347029-2022 - PlaneringSverige-Växjö: Säkerhetstjänster
Förhandsmeddelande
Tjänster
Rättslig grund:
direktiv 2014/24/EU
II.1.
Upphandlingens omfattning
II.1.1.
Benämning på upphandlingen
Remiss- Trygghetskameror
Referensnummer: Remiss
II.1.2.
Huvudsaklig CPV-kod
79710000 Säkerhetstjänster
II.1.4.
Kort beskrivning
Trygghetskameror för läsntrafik och fastigheter.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar
Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er)
35120000 Bevaknings- och säkerhetssystem, 35125000 Övervakningssystem, 35125300 Övervakningskameror
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen
Trygghetskameror inkl system