2. Förfarande
Förfarande
Titel: Reservdelar till fordon, ramavtal
Beskrivning: Denna upphandling avser successiva leveranser av reservdelar till fordon för rodengymansiets fordon- och transportprogrammet i Norrtälje kommun. Behovet omfattar olika typer av reservdelar och tillbehör som används i undervisningen samt för service och reparation av fordon inom gymnasiets utbildningsverksamhet.
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 34330000 Reservdelar till lastfordon, skåpbilar och bilar
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Intern identifierare: urn:eavrop:mdn:ProcurementProject:110418:Lot:1