347083-2025 - Konkurrensutsättning
Sverige – Telekommunikationstjänster – Telefoni- och internettjänster
Meddelande om upphandling eller koncession – standardsystem
Tjänster
2. Förfarande
Förfarande
TitelTelefoni- och internettjänster
BeskrivningTelefoni- och internettjänster. Se underlag.
Intern identifierare2025/0564
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artTjänster
Huvudklassificering (cpv): 64200000 Telekommunikationstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 72400000 Internettjänster
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0000