2. Förfarande
Förfarande
Titel: Byggmaterial - Gas- och gasolprodukter
Beskrivning: Upphandlingen avser ramavtal gällande köparens behov av inköp och leverans av gas och gasol i gasflaskor inom olika användningsområden samt hyra/köp av gasflaskor.
Intern identifierare: KS 2022-00471
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Varor
Huvudklassificering (cpv): 24000000 Kemiska produkter
Ytterligare klassificering (cpv): 09120000 Gasformiga bränslen, 09123000 Naturgas, 24100000 Gaser, 24110000 Industrigaser
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0000
Titel: Byggmaterial - Gas- och gasolprodukter - AMA AF Köp