2. Förfarande
Förfarande
Titel: Konferensförmedlingsjtänster
Beskrivning: Upphandling av konferensförmedlingstjänst till Region Dalarna
Intern identifierare: RS 2025/ 866
Typ av förfarande: Öppet
Förfarandet är påskyndat: nej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets art: Tjänster
Huvudklassificering (cpv): 55000000 Hotell-, restaurang- och detaljhandelstjänster
Ytterligare klassificering (cpv): 55100000 Hotelltjänster, 55120000 Mötes- och konferenstjänster på hotell
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde): LOT-0001
Titel: Upphandlingsdokument MT
Intern identifierare: 1710946
Del (anbudsområde): LOT-0002
Titel: Upphandlingsdokument MT (2)
Beskrivning: Upphandling av konferensförmedlingstjänst till Region Dalarna.
Intern identifierare: 1710947