Detta Dynamiska inköpssystem avser upphandlingar av enskilda kontrakt inom området projektledande konsulter på orterna Göteborg, Skövde, Borås samt Karlstad och kompletterar Akademiska Hus ramavtalsupphandling.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 71500000 Tjänster för bygg- och anläggningsarbeten, 71540000 Byggteknisk ledning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen