Upphandlingen avser konsultstöd för produktion av årsredovisning i tryck och med viss digital integrering i digitala kanaler samt rådgivande tjänster kring strategisk kommunikation efter behov. Beställarens hållbarhetsarbete kommuniceras i årsredovisningen och på hemsidan www.ap3.se.
II.1.5.
Uppskattat totalt värde Värde exkl. moms: 7 800 000,00 SEK
II.1.6.
Information om delar Kontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2.
Beskrivning
II.2.2.
Ytterligare CPV-kod(er) 79800000 Tryckning och tillhörande tjänster, 79822500 Grafisk formgivning
II.2.4.
Beskrivning av upphandlingen