347276-2025 - Resultat
Sverige – Medicinsk utrustning – Aferesutrustning
Meddelande om upphandlings- eller koncessionstilldelning – standardsystem
Varor
2. Förfarande
Förfarande
TitelAferesutrustning
BeskrivningUpphandling av en (1) utrustning för Trombocytaferes till Visby lasarett samt option på tillhörande serviceavtal. Avtalet omfattar även förbrukningsmaterial kopplat till utrustning ovan.
Typ av förfarandeÖppet
Förfarandet är påskyndatnej
Föremålet för upphandlingen
Kontraktets artVaror
Huvudklassificering (cpv): 33100000 Medicinsk utrustning
5. Del (anbudsområde)
Del (anbudsområde)LOT-0001
Intern identifierareurn:eavrop:mdn:ProcurementProject:103162:Lot:1